hamayesh

بزرگترین گردهمایی طراحان، برنامه نویسان و توسعه دهندگان وب و موبایل

بزرگترین گردهمایی طراحان، برنامه نویسان و توسعه دهندگان وب و موبایل کشور در تاریخ بیستم آبان ماه در روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه در ساعت ۱۷ الی ۱۹ در سالن ۱۵۰۰ نفری شهیدان نژاد فلاح در کرج برگزار خواهد شد.

 

event

این گردهمایی با حضور جمعی از اساتید دانشگاه ها و با حضور برند های معتبر فعال در حوزه فناوری و اطلاعات و همچنین با حضور ۱۵۰۰ نفر از علاقمندان و فعالان این عرصه برگزار خواهد شد.

 

هدف تشکیل گردهمایی:

این گردهمایی با هدف شناسایی افراد نخبه در زمینه طراحی ، برنامه نویسی و توسعه وب و موبایل و حمایت از افراد و تیم ها جهت همکاری با برند های معتبر و همچنین حمایت از ایده های ممتاز توسط شتابدهندگان و سرمایه گذاران تشکیل میگردد. ضمناً فرصتی بسیار مناسب فراهم خواهد آمد تا افراد با توانمندی های متفاوت بتوانند با همدیگر آشنا گردیده تا با استفاده از ظرفیت بدست آمده ایده های خود را بپرورانند و به درآمد زایی برسانند.

 

 

slidestart

 

جوایز:

به کلیه شرکت کنندگان در این برنامه گواهی حضور معتبر ارائه خواهد گردید.

ایده برتر اول از نگاه داوران ۲ میلیون تومان هدیه نقدی و مبلغ ۳ میلیون تومان بابت حمایت از طرح ایشان توسط حامی برنامه به همراه لوح تقدیر ارائه می گردد.

ایده برتر دوم از نگاه داوران ۱ میلیون تومان هدیه نقدی و مبلغ ۱٫۵ میلیون تومان بابت حمایت از طرح ایشان توسط حامی برنامه به همراه لوح تقدیر ارائه می گردد.

ایده برتر سوم از نگاه داوران ۷۵۰ هزار تومان هدیه نقدی و مبلغ ۷۵۰ هزار تومان بابت حمایت از طرح ایشان توسط حامی برنامه به همراه لوح تقدیر ارائه می گردد.

ایده های چهارم تا دهم نیز مفتخر به دریافت لوح تقدیر میگردند.

کلیه ۱۰ ایده برتر توسط شتابدهندگان و سرمایه گذاران مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت تا حمایت های بعدی از آنان صورت بگیرد.