کسب و کار اینترنتی

دوره آموزشی چگونه کسب و کار اینترنتی میلیونی داشته باشیم؟

در این دوره آموزشی استثنایی چه چیزهایی یاد خواهی گرفت؟  

در این دوره آموزشی ۶ فصل و موضوع بسیار بسیار مهم و کلیدی به تو دوست عزیز آموزش داده می شود

که این ۶ موضوع مهم مکمل هم هستند و پس از پایان این دوره به راحتی تمام نکات و روش هایی که درباره کسب و کار اینترنتی چند صد میلیونی باید بدانی رو میدونی:  

ساخت سایت حرفه ای بدون دانش برنامه نویسی

در این فصل شما یاد میگیرید که چگونه به راحتی آب خوردن بدون دانش برنامه نویسی و فقط با چند کلیک وب سایت بسازید و تمامی روش های درآمدزایی از آن به شما توضیح داده خواهد شد.

ساخت وب سایت خبری حرفه ای و درآمدزایی از تولید محتوا

در این فصل شما یاد میگیرید که چگونه یک سایت خبری حرفه ای بسازید و به شما آموزش داده میشه که چگونه محتوایی تولید کنید که به چند ده میلیون تومان پول تبدیل شود.

ساخت فروشگاه اینترنتی و درآمدزایی از فروش محصولات فیزیکی و مجازی

در این فصل یاد میگیرید که به راحتی یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای بسازید حتی فراتر از فروشگاه دیجی کالا و یاد میگیرید که چطور هم زمان هم محصولات فیزیکی بفروشید و هم محصولات مجازی و یا فروش فایل، و تمامی روش ها و نکات مهم برای درآمد زایی چند صد میلیونی به شما گفته خواهد شد.

تبدیل اینستاگرام به ماشین پولسازی و درآمد زایی چند ده میلیونی هفتگی

در این فصل یاد میگیرید که چطور با ساخت پیج اینستاگرام و با افزایش فالور آن و با آموزش روش ها و نکات مهمی که گفته خواهد شد درآمدزایی چند ده میلیونی در هر هفته داشته باشید.

ساخت کانال تلکرام و درآمدزایی چند صد میلیونی از آن در کمتر از چند ماه

در این فصل شما یاد میگیرید که چگونه با ساخت کانال تلگرام و افزایش ممبر و اعضای آن از روش ها و نکاتی که گفته میشه در کمتر از چند ماه چند صد میلیون تومان درآمدزایی تلگرامی داشته باشید.

ساخت اپلیکیش بدون دانش برنامه نویسی و فروش میلیونی آن در بازار

در این فصل شما یاد میگیرید که چگونه به راحتی آب خوردن و بدون دانش برنامه نویسی یک اپلیکیش بسازید و روش هایی گفته میشه که می توانید آن را در سایت بزرگ کافه بازار منتشر کنید و چند صد میلیون تومان از فروش آن درآمد ایجاد کنید.

کاربر گرامی برای مشاهده ادامه مطلب باید وارد سایت شوید.